#TreningRobiKralov

O nás

Škola Breaku je prvá tanečná škola na Slovensku zameraná výlučne na breakdance (breaking).

Okrem pravidelných tréningov organizujeme množstvo podujatí akými sú vystúpenia, súťaže, denné a pobytové tábory. Školu Breaku založili Roman Dexter Šamudovský a Zuzana Hanusová v roku 2013. Ich cieľom bolo vytvoriť miesto pre tanečníkov, kde sa môžu spoločne stretávať, spoznávať nových ľudí a hlavne pohybovo aj osobnostne napredovať.

ROMAN ŠAMUDOVSKÝ
A.K.A DEXTER

Roman Šamudovský a.k.a Dexter je spoluzakladateľ, lektor a riaditeľ Školy Breaku. Tanečnému štýlu break dance (breaking) sa venuje viac ako 20 rokov. Od roku 2005 pracuje ako profesionálny lektor a pod jeho vedením vyrástlo už množstvo kvalitných tanečníkov. Svoje vedomosti zdieľa na mnohých lekciách, workshopoch u nás, ale aj v zahraničí. Doteraz má za sebou množstvo vystúpení, súťaží, rozličných kampaní, turné a videoklipov. Dexter je žiadaný aj ako porotca (Ovár battle / HU, Next Step / PL, Fresh Up battle / CZ a mnoho iných). Je členom predstavenstva Breaking Slovakia, ktoré zastrešuje breaking komunitu na Slovensku, aktívne pracuje na jej rozvoji a taktiež pomáha s prípravou talentov na olympijské hry.

Zuzana Hanusová

Zuzka je spoluzakladateľka a lektorka Školy Breaku. Ovláda viacero zaujímavých tanečných štýlov, ktorým sa venuje od roku 2004, ale najviac ju oslovil práve breaking. V spolupráci s SDA vystupovala na koncertoch Pussycat Dolls, Rytmus, Dara Rolins, Majk Spirit a mnoho iných. To, že breaking je vhodný aj pre dievčatá dokázala v tanečnom koncepte Breaking International (celoročná súťaž ktorá prebiehala súčastne u nás i na Floride v USA), kde bola vybraná ako jediné dievča v celom projekte. Medzi Zuzkine súťažné úspechy patrí napríklad 1.miesto Funkastic Jam, 1.miesto Break Etap footwork, 1. miesto Produkt cypher battle, 1.miesto Street Stuff battle, a iné…

Juraj Bujna

Juraj Bujna a.k.a. Peregrino sa začal tanečnému štýlu breaking venovať v roku 2010 pod vedením trénerov Dexter a Samfopa v SDA. Prvé pedagogické skúsenosti získal vo svojej vlastnej tanečnej škole Junior Breakers, ktoru založil v roku 2015 v Kuchyni. V Škole Breaku pôsobí ako lektor a člen organizačného tímu od roku 2018. Juraja ste mohli vidieť vystupovať na rôznych podujatiach, ako napr. Wannado, Bratislava športujúce mesto, Dúbravské hody, Green Week a mnoho iných...

Mária Dubcová

Mária Dubcová a.k.a bgirlMia začala tancovať od svojich 10 rokov. Náš tím dopĺňa ako lektorka a taktiež je dôležitou súčasťou organizačného tímu. Okrem tréningov stíha študovať, battliť, vystupovať a mnoho iného. Majku ste mohli vidieť vystupovať na rôznych podujatiach a taktiež vo filme Tempos.

ČO O NÁS HOVORIA

Môj syn nevie a nechce vynechať ani jeden tréning a za to patrí vďaka Dexterovi . Robí super veci pre deti a takých ľudí je málo.

Martina Trebická

Neskutočný priestor, kde sa pracuje srdcom a s láskou. Obrovská vďaka a poklona všetkým, čo sa podieľajú na celej tvorbe. Výsledkom je radosť detí, spokojnosť a úsmev na tvári. Ďakujem.

Katarína Gubovská

Super prístup. Super kolektív. Škola,ktorá si zaslúži uznanie.

Janka J.

Školu breaku môžeme všetkým len odporučiť. Náš syn sa na tréningy veľmi teší, dokonca aj teraz, keď musia byť v online prostredí. Tréneri vedú tréningy profesionálne, majú k deťom super prístup a vytvárajú medzi nimi priateľskú atmosféru bez ohľadu na vek či stupeň pokročilosti.

Lenka Wenclová

Najlepší tréner, ktorý to robí pre radosť detí. Venuje sa im, učí ich nielen tancovať, ale poznať význam a históriu breaku. Aj v tejto ťažkej dobe mu nebol osud detí ľahostajný a našiel spôsob ako byť s deťmi v kontakte. Síce virtuálne, no každý tréning je rovnako zaujímavý ako naživo. Určite odporúčam všetkým.

Naďa Cibulková

Úžasný prístup trénerov k deťom, ústretovosť voči rodičom. Moja dcéra miluje tieto hodiny a vždy sa teší či na online alebo tréning v telocvični. Odporúčam každému, koho baví break dance.

Ajka & Riško Rebrošovci

U môjho 6-ročného syna maximálna spokojnosť. Okrem toho, že sa hýbe, získava aj kopec nových nielen tanečných zručností, napr. sebavedomie. Tréneri sa vždy snažia vyjsť v ústrety v maximálnej miere. Naozaj nemám čo vytknúť a odporúčam všetkými 10.

Zuzana Kmeťová

Super letný tábor, tréneri sa naozaj deťom venujú a robia to s radosťou. Nášho syna perfektne začlenili napriek tomu, že bol najmladší a nikdy netancoval. Do tábora sa každý deň tešil a určite sa v škole breaku ešte uvidíme. Tréneri mysleli aj na detaily a milé prekvapenia. Táborové tričko nosí s hrdosťou!

Jaro B.

Ak hľadáte tanečný krúžok pre deti, tak Školu Breaku určite odporúčam. Tréneri majú úžasný prístup k deťom, všetko veľmi dobre vysvetlia a deti s nimi radi tancujú. Rovnako je skvelá komunikácia z ich strany, aj s rodičmi. Včas a detailne poskytujú informácie o pripravovaných zmenách. Počas karantény sme mali online hodiny, ktoré boli vždy profesionálne pripravené a odučené.

Anna Kališová