vystúpenie_škola_breaku_dúbravské hody

AKÁ BOLA 5. SEZÓNA V ŠKOLE BREAKU ? ČO NÁS ČAKÁ V TEJ NOVEJ?? ZAČÍNAME 9. SEPTEMBRA

Dexter & Zuzka Blog

Škola Breaku 5. SEZÓNA

Po prelistovaní našich sociálnych sietí, sme si trochu zaspomínali na uplynulú sezónu 😊 Absolvovali sme spolu množstvo tréningov, súťaží a vystúpení. Naše tanečné umenie sme prezentovali na celom Slovensku, ale aj v zahraničí, ako napríklad v Rusku, v Grécku a v Španielsku. Opäť sa nám podarilo zorganizovať medzinárodnú break súťaž Next Generation Jam. Nechýbalo množstvo vystúpení, vzdelávacích workshopov a vznikli aj nové spolupráce. Tanečnú sezónu odštartovalo už tradične vystúpenie na Dúbravských hodoch 😊

Počas celej sezóny ste nás mohli vidieť na viacerých podujatiach:

A iné …

Poctivo sme reprezentovali aj na tanečných battles (súťažiach) 😊

  • Rest In Beats, Bsokovice
  • Jahoda Džem – Pieštny
  • Dabl Trabl – Bratislava
  • Junior Breakers – Kuchyňa
  • District Cup – Bratislva
  • BEST BBOY KIDS – Praha
  • Break Rave – Moskva
  • The best of Thessaloniki

A iné …

“Gumený chlapec” Karol Zajac, žijúca legenda slovenského Street Dance a b-boyingu oslávil 60. rokov. Sme vďační, že sme mohli byť pri tom a s radosťou sme pomohli s organizáciou jeho veľkej narodeninovej oslavy.

Nechýbalo vianočné a koncoročné vystúpenie 😊 Tieto špeciálne vystúpenia sú venované hlavne rodičom a rodinným príslušníkom za ich obrovskú podporu počas celej sezóny.


Next Generation Jam vol. 5

Opäť sa nám podarilo zorganizovať medzinárodnú breaking súťaže pre detí a profesionálov. Okrem súťaženia nechýbalo množstvo tanečných workshopov pre širokú verejnosť, diskusie na tému zdravie a množstvo iných atrakcií zameraných na pohyb.

Tento ročník sa zúčastnilo NGJ množstvo špičkových tanečníkov z krajín ako Rakúsko, Česko, Poľsko, Rumunsko, Slovinsko, Ukrajina, Rusko, Maďarsko, Španielsko a samozrejme z celého Slovenska.

TRÉNING ROBÍ KRÁĽOV

Škola Breaku síce nevypisuje vysvedčenia, ale zato veľmi pozorne počas tréningov sleduje svojich zverencov a na konci každého mesiaca jednému z nich odovzdá špeciálnu plaketu KRÁĽ MESIACA. Je to ocenenie pre tanečníka, ktorý urobil v danom mesiaci najväčší pokrok, alebo sa mimoriadne snažil, alebo iným priaznivým spôsobom upriamil na seba pozornosť 😊

Dexter úspešne absolvoval a ukončil 6-mesačný zahraničný lektorský kurz – BBOY DOJO. Prvý medzinárodný vzdelávací kurz pre breakových lektorov. Naši lektori na sebe neustále tvrdo pracujú práve preto, aby svoje poznatky mohli ďalej odovzdať svojim študentom.

Letný denný tábor Škola Breaku

Každý deň bol úplne iný, plný originálneho programu s množstvom nečakaných prekvapení a zážitkov 🙂 Opäť sa zišla skvelá partia ľudí a zažili sme bohatý týždeň plný pohybu, vzdelávania a poriadnej zábavy. Okrem break tréningov s Dexterom, Zuzkou a Jurom sme mali možnosť inšpirovať sa a rozvíjať pod vedením našich špeciálnych hostí Ferdža a ABADÁ Capoeira.

Už teraz sa tešíme na ďalší ročník!

Letné sústredenie – Svätý Jur

Prvý ročník letného sústredenia dopadol nad naše očakávania. Načerpali sme množstvo nových vedomostí a inšpirácie.

5. sezóna bola bohatá na zážitky a my sa už teraz tešíme na ďalšiu 🙂 Naše pravidelné lekcie breaku začínajú 9. septembra. Okrem vylepšených tréningov pripravujeme množstvo podujatí a projektov. Všetky informácie budeme postupne zverejňovať na našom FB a IG 😊 Tešíme sa na vás!

AKO SA PRIHLÁSIŤ NA PRVÝ TRÉNING?

Všetky informácie nájdete tu –> BREAK DANCE LEKCIE