letný_denný_tanečný_breakdance_tábor_škola_breaku_2020 (1)

Letný denný tábor Škola Breaku (6.7. až 10.7.2020)

Skola Breaku Blog

Zdá sa vám, že zima je nekonečná a slnečné letné dni sú ešte v nedohľadne? 🙂 Omyl, tie prídu skôr, ako sa nazdáte a zrazu bude treba riešiť nielen dovolenku, ale aj zmysluplné vyplnenie prázdninových dní  pre vášho tanečníka. Nenechávajte si to na poslednú chvíľu. Už dnes môžete využiť ponuku 5-teho  ročníka letného tanečného tábora v štýle breakdance (breaking).

Každý deň je úplne iný, plný originálneho programu s množstvom nečakaných prekvapení a zážitkov. Tešiť sa môžete na skvelý kolektív, jedinečnú atmosféra, tanečné lekcie s Dexterom a Zuzkou, špeciálneho hosťa, kráľovské hry, balónovú vojnu, tanečné kino a pravú opekačku. Prekvapením budú aj nové aktivity, zamerané na relax, zábavu a zdokonalenie tanečného levelu.

LETNÝ TÁBOR SA USKUTOČNÍ –>  6.7.2020 až 10.7.2020

–> 6.7.2020 – 9.7.2020 (pondelok až štvrtok)
od 8:00 do 16:00 v Dome kultúry Dúbravka (Saratovská 2/A Bratislava)
–> 10.7.2020 (piatok)
od 8:00 do 16:00 v centre rodiny, Bazovského 1808/6, 841 01 Dúbravka (cca 8 min pešo od DK Dúbravka)

Záverečný deň bude prebiehať v centre rodiny. Veríme, že si tu vychutnáme dokonalejšie záverečný táborový deň (v centre rodiny sa nachádza nová zrekonštruovaná tanečná sála, veľký vonkajší priestor, ohnisko, množstvo voľnočasových atrakcií ako futbalový stôl, ping pong, rôzne hry a atrakcie).

LETNÝ TÁBOR JE URČENÝ:

– pre dievčatá a chlapcov od veku 6 rokov
– pre začiatočníkov aj pokročilejších (radi medzi sebou privítame aj netanečníkov, ktorí sa chcú priučiť základnom tohto výnimočného tanečného štýlu)
– pre všetkých, ktorí majú radi hudbu, pohyb, zábavu

V CENE JE ZAHRNUTÉ:

– ovocie/snack, pitný režím
– obed („dospelácka“ porcia – v prípade potreby aj bezlepková alebo vegetariánska strava)
– všetky tanečné / pohybové lekcie, potrebný materiál a kompletný program

CENA:

–> 129 € – pri registrácií do 30.3.2020
(pri registrácií do tohto termínu + táborové tričko zadarmo)

–> 139 € – pri registrácií od 1.4.2020

Počet miest na dennom tábore je limitovaný. Momentálne volných 10 miest.

Táborové tričko zadarmo pri registrácií do 30.3.2020

táborové_tričko_škola_breaku_2020

AKO SA PRIHLÁSIŤ:

V prípade záujmu nás kontaktujte a my Vám vzápätí pošleme prihlášku a potrebné inštrukcie.

KONTAKT:

Email: info@skolabreaku.sk
Tel. č.: 0948 161 489

VIDEO UKÁŽKY