workshop – b-boy SAPA

workshop – b-boy SAPA

Workshop – b-boy SAPA

Ešte pred spustením 3. ročníka Next Generation Jam vás pozývame na workshop, ktorý bude viesť b-boy Sapa.

Príď a nenechaj si ujsť šancu učiť sa od jedného z TOP európskych bboyov – workshop, ktorý bude viesť bboy Sapa ti dá určite veľa! Skúsený tanečník, ktorý so svojou crew Breaknuts precestoval množstvo krajín a povyhrával ešte viac akcií, sa s tebou podelí o svoje cenné know-how a bohaté skúsenosti na workshope, ktorý s ním bude 1x na Slovensku!

workshop_bboy_sapa_next_generation_jam_3

B-boy SAPA

B-boy Sapa pochádza z Ukrajiny, momentálne žije a pôsobí v Poľsku. Tancovať začal v roku 2005. Reprezentuje West Da Crew – Ukrajina a Breaknuts Crew – Poľsko/Ukrajina. V breakingu si najviac cení muzikalitu, neustále napredovanie a zdravý životný štýl.

Najviac ho inšpiruje keď cestuje a zdieľa svoje tanečné vedomosti s ostatnými b-boys a b-girls.

 

INFORMÁCIE O WORKSHOPE:

 

KEDY: 12.11.2016 (9:00 – 10:30)
KDE: Dom kultúry Dúbravka, Saratovská 2/A, Bratislava
CENA: 10 eur
REGISTRÁCIA: Miesto na workshope si treba rezervovať vopred na email: ngj@skolabreaku.sk >> do e-mailu uveďte: Registrácia workshop b-boy Sapa a vaše meno

 

b-boy_sapa_skola_breaku_workshop