ABY DETI ŽILI ZDRAVŠIE

ABY DETI ŽILI ZDRAVŠIE

ABY DETI ŽILI ZDRAVŠIE

Tanečno-vzdelávacieho program zameraný na rozvoj novodobých foriem pohybu detí a mládeže.

 

V poslednej dobe sme konfrontovaní s neustále rastúcim trendom, ktorý je pozorovateľný najmä u žiakov základných škôl a mladších ročníkov a ide o nedostatok pohybu, nezdravý spôsob stravovania a s tým súvisiace problémy narastania počtu ochorení v mladom veku a najmä obezity, ktoré následne týmto deťom negatívne ovplyvňujú ich fyzický zdravotný stav, ale aj psychiku. 

Preto sme sa rozhodli proti tomuto trendu „zabojovať“ pútavou formou a prostredníctvom krátkeho tanečno-vzdelávacieho programu deťom priamo v škole ukázať, že aj zábavnou formou sa dá niečo robiť pre svoje zdravie.

 


Tanečno-vzdelávacieho program zameraný na rozvoj novodobých foriem pohybu detí a mládeže pripravili profesionálni tanečníci a zakladatelia Školy Breaku, Roman Šamudovský a Zuzana Hanusová.

 

skola_breaku_aby_deti_zili_zdravsie

 

Projekt finančne podporil Bratislavský samosprávny kraj.

 

bsk logo web aby deti zili zdravsie

 

Pestrý program si užije naozaj každý. Špeciálne tanečné lekcie, profesionálne ukážky tanca, súťaže a prekvapenia.

Tešíme sa na vás!