B-boys a b-girls sa dočkali svojho centra

rekonštrukcia_karola_adlera_dubravka_skola_breaku-8

B-boys a b-girls sa dočkali svojho centra

Aj napriek COVID obdobiu sme úspešne otvorili našu 7. sezónu 🙂 B-boys a b-girls sa dočkali a aj oni majú konečne svoje centrum, kde sa môžu stretávať, spoznávať nových ľudí a hlavne tanečne aj osobnostne napredovať. Srdečne by sme sa týmto chceli poďakovať všetkým, ktorí akokoľvek pomáhali! Špeciálna vďaka patrí Nadačnému fondu PwC v Nadácii Pontis, ktorý zafinancoval náš kvalitný zvuk a projekciu 🙂

Radi by sme sa naplno venovali aj príprave tanečných projektov, ktorými je naša Škola Breaku známa. Aj keď je veľmi zložité plánovať a pripravovať tanečné podujatia v tomto období ☹ nevzdávame sa a snažíme sa byť maximálne kreatívni a prispôsobiť sa možnostiam. Tešiť sa môžete napríklad na break Halloween a Vianočné vystúpenie, ktoré bude tento rok v upravenej forme.

Na záver si pozrite pár fotiek, ktoré vznikli počas rekonštrukcie našich nových tanečných sál v Dúbravke 🙂