Stojka na rukách (3 mesačný kurz) – Škola Breaku

stojka_dexter

Stojka na rukách (3 mesačný kurz) – Škola Breaku

Ahojte kamaráti, v októbri otvárame 3 mesačný kurz, zameraný výlučne na stojku na rukách. Kurz NIE JE určený iba pre tanečníkov (b-boys a b-girls), prihlásiť sa môže ktokoľvek koho zaujíma tento „kráľovský“ prvok ? Na kurze si vysvetlíme a budeme sa detailne venovať správnej technike , rovnováhe (balans), prípravným cvičeniam, stojkovaniu s oporou a bez opory, rôznym variáciám stojok, atď…

PREČO STOJKOVAŤ?

Pre b-boys a b-girls je stojka povinná pohybová výbava a bez nej sa pri niektorých prvkoch nepohnú ďalej. Okrem toho má stojka množstvo benefitov, výrazne posilní celé telo, zlepší rovnováhu, koordinácu, koncentrácu a taktiež je to skvelá zábava, ktorá poriadne prekrví vašu hlavu a odbúra stres ?

KAPACITA KURZU:

Max. 10 ľudí

KURZ BUDE PREBIEHAŤ:

Škola Breaku centrum Dúbravka: Karola Adlera 19, Dúbravka (cca 1 min od OD Saratov)

1x týždenne, vždy v nedeľu – 18:00 až 19:00 (začiatok kurzu 4. 10.2020)

Celková dĺžka kurzu je 3 mesiace – (október, november, december)

KURZ JE URČENÝ PRE:

Dievčatá a chlapcov

Úplných začiatočníkov a stredne pokročilých

Pre kohokoľvek, koho zaujíma tento prvok

KURZ STOJKY POVEDIE DEXTER (spoluzakladateľ Školy Breaku)

Dexter sa tanečnému štýlu break dance (breaking) venuje viac ako 20 rokov. Stojka patrí medzi jeho obľúbené prvky a stretáva sa s ňou každodenne na svojích tréningoch a lekciách. Od roku 2005 pracuje ako profesionálny lektor a pod jeho vedením vyrástlo už množstvo kvalitných tanečníkov, ktorí dosahujú skvelé výsledky. Viac o Dexterovi tu: https://skolabreaku.sk/lektori/

CELKOVÁ CENA 3 MESAČNÉHO KURZU JE:

90 €

PRIHLÁSENIE:

V prípade záujmu nás kontaktujte a my vám vzápätí pošleme prihlášku a potrebné inštrukcie.

KONTAKT:

Email: info@skolabreaku.sk

Tel. č.: 0948 161 489