Leto v Škole Breaku 2021

Leto v Škole Breaku 2021

Škola Breaku žila tancom aj cez prázdniny. Leto patrilo najmä táborom a príprave novej sezóny. Teší nás, že záujem o naše tábory bol ešte väčší ako minulý rok. Počas prázdnin sme zorganizovali 2 turnusy denných táborov v Dúbravke a jeden 7-dňový pobytový tábor v Radave. Boli to bohaté a veľmi pestré týždne.

ĎAKUJEME našim skvelým táborníkom a ich úžasným rodičom. VEĽKÁ VĎAKA všetkým lektorom, hosťom, pomocníkom, zdravotíkom, atď… (Zuzka, Juro, Dexter, Robo, Majko, Tomáš, Dávid, Majka, Esso, Rytmika, Nespi, Fara, Twister, Džonald). Taktiež ďakujeme nadácii SPP za finančnú podporu pri organizácií pobytového tábora v Radave.

Fotoreport z 1. turnusu

Fotoreport z 2. turnusu

Video zostrih

Tento rok sme zorganizovali aj prvú 7-dňovú „prespávačku“. Pobytový tábor prebiehal v Radave. Poctivé tréningy, silná lektorská zostava (Dexter, Zuzka, Juro, Nespi, Twister, Džonald, atď…), battles, cyphers (tanečné kruhy), diskusie, break kino, bohatý sprievodný program a samozrejme nechýbalo veľa veľa zábavy a pravej táborovej atmosféry. Už teraz sa tešíme na ďalší ročník.

Fotoreport z pobytového tábora v Radave

Dotáborované. Tešíme sa na novú sezónu. Štartujeme už 2. septembra v Dúbravke a 6. septembra v Petržalke. Neorganizujeme nábor, pridať sa môže každý, kto má záujem až do vyčerpania kapacity v našich sálach. Všetky potrebné informácie nájdete tu: ŠKOLA BREAKU