Čo si zbaliť do tábora?

Zoznam vecí – tábory Škola Breaku

Čo si zbaliť do tábora?

Naše denné a pobytové tábory majú pestrý program a sú zamerané hlavne na pohybové aktivity (tanec, šport, atď…), preto treba počítať, že sa táborník poriadne zapotí a zašpiní 😊 Zoznam vecí je orientačný, vychádzame z našich skúseností, kľudne si ho doplnte podľa vlastných potrieb.

Zoznam vecí – DENNÝ TÁBOR ŠKOLA BREAKU

Stiahnúť PDF zoznam vecí denný tábor

Zoznam vecí – denný tábor Škola Breaku

(Poznámka: čiapka, mikina, chrániče – používame pri nácviku niektorých tanečných prvkov (napríklad: točenie na chrbte, atď….) Podporujú dobrú kĺzavosť a zabraňujú „oškretiu“ kože / zraneniu. Balenie podľa vlastného uváženia. Čiapky a mikiny vieme počas tábora aj bezplatne zapožičať).

Zoznam vecí – POBYTOVÝ TÁBOR ŠKOLA BREAKU

Stiahnúť PDF zoznam vecí pobytový tábor

Zoznam vecí – denný tábor Škola Breaku (2)

(Poznámka: čiapka, mikina, chrániče – používame pri nácviku niektorých tanečných prvkov (napríklad: točenie na chrbte, atď….) Podporujú dobrú kĺzavosť a zabraňujú „oškretiu“ kože / zraneniu. Balenie podľa vlastného uváženia. Čiapky a mikiny vieme počas tábora aj bezplatne zapožičať).