Leto v Škole Breaku (tábory & letné tréningy)

Leto v Škole Breaku (tábory & letné tréningy)

Vzhľadom na tohtoročnú výnimočnú situáciu venujeme príprave našich letných aktivít mimoriadnu pozornosť. Sme si vedomí toho, aké je dôležité nič nepodceniť, aby si deti v bezpečí užili bezstarostné prázdninové dni.

Tešiť sa môžete na 2 turnusy denných táborov, pobytový camp v Radave a nebudú chýbať letné tréningy 😊

DENNÉ TÁBORY

TERMÍN:

1. turnus –> 5.7.2021 až 9.7.2021 (posledné 3 miesta)

2. turnus –> 9.8.2021 až 13.8.2021

Každý deň je iný, plný originálneho programu s množstvom nečakaných prekvapení a zážitkov. Nezáleží na tom, či si úplný začiatočník alebo skúsenejší breaker / breakerka. Program bude prispôsobený tak, aby si každý odniesol plno nových skúseností a zážitkov. Stačí, ak obľubuješ hudbu, pohyb, zábavu a o zvyšok sa postaráme my. Pravý táborový program, skvelý kolektív a poctivé break dance (breaking) tréningy. Staň sa aj ty súčasťou našej tanečnej rodiny a zaži skvelé leto.

Všetky informácie nájdete tu: denný tábor Škola Breaku

POBYTOVÝ TÁBOR – RADAVA (7 dní)

TERMÍN:

–> 16.8.2021 až 22.8.2021

Silná lektorská zostava (Twister, Nespi, Dexter, Zuzka, Juro, Mišo)

Breakdance (breaking) pobytový tábor s profi trénermi je vhodný pre úplných začiatočníkov, ale aj skúsenejších tanečníkov. Program bude prispôsobený tak, aby si každý odniesol plno nových skúseností a zážitkov. Poctivé tréningy, silná lektorská zostava, animátorský tím, battles, cyphers (tanečné kruhy), diskusie, break kino, bohatý sprievodný program, veľa veľa zábavy a pravej táborovej atmosféry. Staň sa aj ty súčasťou našej breaking rodiny a zaži skvelé leto.

Všetky informácie nájdete tu: pobytový tábor Škola Breaku

LETNÉ TRÉNINGY

Cez letné prázdniny budú prebiehať aj klasické break tréningy. Všetky podrobné informácie už čoskoro 😊

Tešíme sa na vás!