Plánované podujatia v Škole Breaku

next_generation_jam_úvodfotoweb

Plánované podujatia v Škole Breaku

Aj naše plány a očakávania výrazne ovplyvnil COVID 19 a preto sme museli dočasne stopnúť organizáciu takmer všetkých tanečných akcií. Okrem pravidelných tréningov sú aj eventy pre našu školu esenciálne a preto nás to veľmi mrzelo. Veríme, že postupne sa všetko dostane do „normálu“ a my sa s radosťou vrhneme na ich organizáciu. Pozrite sa čo pre vás pripravujeme.

Next Generation Jam – 4.6.2022 / súťaž

Next Generation Jam je breaking súťaž určená pre deti a profesionálov. Cieľom podujatia je podporiť a nabiť energiou mladú generáciu tanečníkov, integrovať detí a mládež do kultúrneho diania a vytvoriť vhodné podmienky pre rozvoj ich talentu. NGJ 2022 bude súčasťou Breaking Slovakia Tour 2022.

Viac tu: NEXT GENERATION JAM

Záverečné vystúpenie Školy Breaku – 13.6.2022

Obrovský pokrok v tomto školskom roku robia všetci naši tanečníci a to z jedného dôvodu – všetci usilovne makajú. Aj keď Škola Breaku nevypisuje vysvedčenia, sme presvedčení, že najvzácnejším ocenením pre nich bude váš potlesk.  Pozvaní sú rodičia, rodinní príslušníci aj kamaráti. Na týchto vystúpeniach účinkuje celá Škola Breaku.

Viac tu: ZÁVEREČNÉ VYSTÚPENIE ŠKOLY BREAKU

zaverecne vystupenie skola breaku

Denný tábor Škola Breaku – Dúbravka

Prvý turnus: 4.7.2022 až 8.7.2022

Druhý trunus: 22.8.2022 až 26.8.2022

Každý deň je iný, plný originálneho programu s množstvom nečakaných prekvapení a zážitkov. Program bude prispôsobený tak, aby si každý odniesol plno nových skúseností a zážitkov. Pravý táborový program, skvelý kolektív a poctivé break dance (breaking) tréningy.

Viac tu: DENNÝ TÁBOR ŠKOLA BREAKU

skola_breaku_breakdance_tabor_1-7

Pobytový tábor – 11.7.2022 až 15.7.2022

Breakdance (breaking) pobytový tábor s profi trénermi je vhodný pre úplných začiatočníkov, ale aj skúsenejších tanečníkov. Program bude prispôsobený tak, aby si každý odniesol plno nových skúseností a zážitkov. Poctivé tréningy, silná lektorská zostava, animátorský tím, battles, cyphers (tanečné kruhy), diskusie, break kino, bohatý sprievodný program, veľa veľa zábavy a pravej táborovej atmosféry.

Info už čoskoro tu: POBYTOVÝ TÁBOR

Tešíme sa na vás!

Pripomíname, že naše skupinové tréningy v Petržalke a v Dúbravke pokračujú aj naďalej a záujemcovia sa môžu stále pridať. Informácie nájdete tu: lekcie break dance (breaking) Bratislava.