LETO V ŠKOLE BREAKU 2022

denný_tábor_škola_breaku_vystúpenie

LETO V ŠKOLE BREAKU 2022

Škola Breaku žila tancom aj cez prázdniny. Boli to bohaté a veľmi pestré týždne. Leto patrilo najmä táborom a príprave našej 9. sezóny. Ďakujeme všetkým táborníkom, rodičom, hosťom a trénerom. Boli ste perfektní. Tento projekt sa uskutočnil aj vďaka finančnej podpore Nadácie ZSE a hlavného mesta Slovenskej republiky Bratislava. Taktiež ďakujeme za podporu pri kúpe nových pomôcok do Školy Breaku (tatami / dopadová žinenka), ktoré boli realizované finančnou podporou mestskej časti Bratislava-Petržalka ❤️

Každý deň bol iný, plný originálneho programu

Každý deň bol iný, plný originálneho programu. Tanečné tréningy, balónová vojna, opekačka, súťaže, špecialny hostia, workshopy capoeiry, parkouru, beatboxu, množstvo sprievodného programu a veľa veľa iného.

9. sezóna štartuje už čoskoro – Dúbravka / Petržalka / Nové Mesto

Naša 9. sezóna štartuje už čoskoro (5.9.2022 –  Petržalka, 6.9.2022 – Dúbravka / Nové Mesto). Tréningy prebiehajú 2 krát týždenne. Našu tanečnú školu navštevujú dievčatá a chlapci od veku 6 rokov. Dvere má otvorené každý. Stačí prísť a vyskúšať si jednu tréningovú hodinu zadarmo. Ak sa vám u nás zapáči, radi vás prijmeme do kolektívu. Pridajte sa k nám: ŠKOLA BREAKU