LETO V ŠKOLE BREAKU 2022

denný_tábor_škola_breaku_vystúpenie

LETO V ŠKOLE BREAKU 2022

Škola Breaku žila tancom aj cez prázdniny. Boli to bohaté a veľmi pestré týždne. Leto patrilo najmä táborom a príprave našej 9. sezóny. Ďakujeme všetkým táborníkom, rodičom, hosťom a trénerom. Boli ste perfektní. Tento projekt sa uskutočnil aj vďaka finančnej podpore Nadácie ZSE a hlavného mesta Slovenskej republiky Bratislava. Ďakujeme! 

Každý deň bol iný, plný originálneho programu

Každý deň bol iný, plný originálneho programu. Tanečné tréningy, balónová vojna, opekačka, súťaže, špecialny hostia, workshopy capoeiry, parkouru, beatboxu, množstvo sprievodného programu a veľa veľa iného.

9. sezóna štartuje už čoskoro – Dúbravka / Petržalka / Nové Mesto

Naša 9. sezóna štartuje už čoskoro (5.9.2022 –  Petržalka, 6.9.2022 – Dúbravka / Nové Mesto). Tréningy prebiehajú 2 krát týždenne. Našu tanečnú školu navštevujú dievčatá a chlapci od veku 6 rokov. Dvere má otvorené každý. Stačí prísť a vyskúšať si jednu tréningovú hodinu zadarmo. Ak sa vám u nás zapáči, radi vás prijmeme do kolektívu. Pridajte sa k nám: ŠKOLA BREAKU