Oslavujeme 10 rokov. Klikni a zisti viac!

10.rokov_Skola_Breaku_torta

Oslavujeme 10 rokov. Klikni a zisti viac!

Naša jubilejná párty k 10. výročiu bola nabitá úžasnými chvíľami: chutnou tortou, workshopmi, súťažami, kopou rozdaných darčekov, tancom a samozrejme skvelými ľuďmi. Oslavujeme desať rokov. Happy birthday, Škola Breaku!

Vzdelávacie workshopy

Oslava začala hneď ráno vzdelávacími workshopmi zameranými na footwork a power moves. Chceme poďakovať všetkým tanečníkom, ktorí sa zúčastnili a prispeli k skvelej atmosfére. Všetky workshopy boli bezplatné, a to vďaka finančnej podpore Bratislavského samosprávneho kraja – najlepšieho miesta pre život. Ďakujeme! 

Súťaže a kopec rozdaných darčekov

Kto má najlepší windmill? Kto je kráľ vo freezoch? Tanečné súťaže a kopec rozdaných darčekov nesmeli chýbať. Sme hrdí na našich šikovných študentov, ktorí nás vždy dokážu prekvapiť a potešiť svojím nadšením a úsilím.

Torta vážila 20 kg!

Čo by to bolo za oslavu bez torty? Tento rok bola naša narodeninová torta výnimočná – vážila vyše 20 kg a bola super chutná!

10.rokov_Škola_Breaku_torta

Happy birthday, Škola Breaku – na mnohé tanečné roky!

Naša oslava bola fantastická, presne ako sme si ju predstavovali. Veľa úsmevov, pozitívnej energie a spoločnosti, ktorá robí Školu Breaku tým, čím je. Veľká vďaka patrí každému, kto sa stal súčasťou našej narodeninovej párty, ale aj všetkým, ktorí akokoľvek podporujú Školu Breaku. Happy birthday, Škola Breaku – na mnohé tanečné roky!