podujatia_Škola_breaku

Pred nami je množstvo skvelých podujatí. Pozrite sa čo pre vás pripravujeme 😊

Skola Breaku Blog

Od septembra sme absolvovali celý rad výborných podujatí. Spolu sme oslávili 6. narodeniny v našej petržalskej pobočke v Pengyme, užili sme si Halloween – tanečný battle v maskách, reprezentovali sa na súťažiach a vystúpeniach. Pred nami je množstvo ďalších skvelých podujatí, na ktoré sa už tešíme 🙂 Pozrite sa čo pre vás pripravujeme 😊

Slovakia Kids Cypher 2020

Slovakia Kids Cypher je „break liga“ (súťaž) určená pre deti a mládež do 18 rokov žijúcich na Slovensku. Súťaž je rozdelená na 2 predkolá (západ a východ SK). Najlepší tanečníci postupujú do hlavného finále, ktoré prebehne 16.5.2020 na medzinárodnej súťaži Next Generation Jam v Bratislave. Battles sú rozdelené do troch vekových kategórií (do 11 rokov, 12 – 15 rokov, 16 – 18 rokov).

Viac informácií nájdete tu Slovakia Kids Cypher 2020

Next Generation Jam – 16.5.2020

16. mája si zmeráme sily v breakovej súťaži Next Generation Jam, ktorú organizuje už 6.-ty rok naša tanečná škola. NGJ je je medzinárodná súťaž pre deti a profesionálov. Súčasťou podujatia sú aj workshopy, diskusie a množstvo iných atrakcií zameraných na pohyb.

Miesto realizácie je už tradične Dom kultúry Dúbravka. Súťaž sa každým rokom teší väčšej obľube. Minulý ročník sa jej zúčastnili tanečníci z krajín ako Slovinsko, Rakúsko, Česko, Poľsko, Ukrajina, Rusko, Maďarsko, Anglicko, Španielsko a samozrejme z celého Slovenska.

Viac informácií nájdete už čoskoro tu Next Generation Jam 6.

Záverečné vystúpenie – 18.6.2020

Obrovský pokrok v tomto školskom roku robia všetci naši tanečníci a za to im patrí veľký potlesk! Milí rodičia, príbuzní, kamaráti a priaznivci Školy Breaku, srdečne vás všetkých pozývame na naše záverečné vystúpenie 😊 Predstavia sa vám všetky kategórie – od začiatočníkov po pokročilých.

Viac informácií nájdete už čoskoro tu koncoročné vystúpenie Škola Breaku

Letné sústredenie Škola Breaku – 1.7. až 3.7.2020

Všetkých srdečne pozývame na naše letné sústredenie v horskom hotely Eva, ktorý sa nachádza pod lesom na úpätí Malých Karpát v tesnej blízkosti historického mestečka Svätý Jur. Okolité prostredie ponúka čistú prírodu, kultúrne a spoločenské vyžitie. Máme pripravený bohatý tanečný, ale aj voľnočasový program 😊 Tešiť sa môžete na lektorský tím v zložení: Dexter, Zuzka, Juro a prídu aj špecialni hostia Nespi a Twister.

Viac informácií nájdete už čoskoro tu letné sústredenie Škola Breaku

Lentý denný tábor Škola Breaku – 6.7. až 10.7.2020

Každý deň je úplne iný, plný originálneho programu s množstvom nečakaných prekvapení a zážitkov. Tešiť sa môžete na skvelý kolektív, jedinečnú atmosféra, tanečné lekcie s Dexterom a Zuzkou, špeciálneho hosťa, kráľovské hry, balónovú vojnu, tanečné kino a pravú opekačku. Prekvapením budú aj nové aktivity, zamerané na relax, zábavu a zdokonalenie tanečného levelu.

Počet miest na dennom tábore je limitovaný. Momentálne volných už iba 14 miest.

Viac informácií nájdete tu lentý denný tábor Škola Breaku