Vedel si, že v Škole Breaku prebiehajú tréningy aj v nedeľu? Čítaj a zisti viac. 

Vedel si, že v Škole Breaku prebiehajú tréningy aj v nedeľu? Čítaj a zisti viac. 

Vedel si, že v Škole Breaku prebiehajú tréningy aj v nedeľu? Áno, presne tak! V nedeľnom rozvrhu nájdeš REPRE tréning, JAM aj lekcie pre dospelákov. REPRE a JAM tréningy sú dokonca bezplatné, a to aj vďaka finančnej podpore našej mestskej časti Dúbravka. Ďakujeme!

REPRE skupina

V Dúbravke sa každú nedeľu koná tréning reprezentačnej skupiny. Táto skupina je určená pre pokročilých tanečníkov, ktorí majú záujem o „battle“ (súťaže). Príprava je náročná, ale výsledky stoja za to. Minulý rok sme dosiahli významný úspech – získali sme titul majstra Slovenska v detskej aj juniorskej kategórii.

Zdroj: Breaking Slovakia

JAM tréning zdarma

JAM je bezplatný tréning, kde každý trénuje podľa svojich preferencií a chuti. Jeho hlavným cieľom je stretnutie tanečníkov rôznych úrovní, od skúsených až po začiatočníkov, ktorí si spoločne zatancujú, vymenia skúsenosti a užijú si bez formálneho vedenia trénerov. Tento tréning je otvorený pre všetkých nadšencov breakingu, bez ohľadu na ich skúsenosti alebo úroveň. JAM prebieha každú nedeľu od 18:00 do 19:00 v Škole Breaku Dúbravka. Každý je u nás vítaný, prihlasovanie na tréningy nie je potrebné. Stačí prísť a začať JAMovať!

Breaking pre dospelákov

V našom nedeľnom rozvrhu teraz nájdeš aj skupinové tréningy pre dospelých. Zameriavame sa na základné tanečné kroky, techniky a jednoduché triky. Príď si užiť príjemnú atmosféru plnú zábavy, kde ťa čaká skvelý kolektív a skúsení lektori. V prípade záujmu nás kontaktuj a dohodni si skúšobný tréning.

nedeľné_tréningy_škola_breaku